/
9.2

19 arvostelua

Magnolia Manor and Chapel

Magnolia Manor and Chapel

1424 East Main Street, Humboldt, TN 38343, Yhdysvallat

Varauspalvelu:

+1 (888) 385-8465

Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat

Ilmainen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Savuttomat huoneet

Puutarha

Magnolia Manor and Chapel

Magnolia Manor and Chapel is a Bed and Breakfast in Humboldt, Tennessee, United States. Located at 1424 East Main Street, the property sits 0 mailia from the city center. Minimum price starts from $366 per night, and the listing has 19 reviews.

Amenities include free on-site parking, free WiFi, and a garden setting. The establishment is adults-only, non-smoking, and air-conditioned, with free toiletries. Pet-friendly accommodations are available with extra charges, and a streaming service (like Netflix) is offered for entertainment.

With 19 reviews noted, Magnolia Manor and Chapel highlights a central Humboldt location and a robust set of amenities including free on-site parking, streaming service, a garden, and pet-friendly options with extra charges.

Pets are allowed on request, with charges possibly applying. Cash is not accepted, while Discover, American Express, Mastercard, and Visa are accepted payment methods.

Two king-sized room options are listed: Deluxe, King and Superior, King, each around 301 square feet and accommodating two adults; both are non-smoking.

Other room names appear in the listing, including Standard Room, Signature, Room Selected At Check In, and Deluxe, offering a variety of options within an adults-only, non-smoking property.

Lähimmät lentokentät

Mc Kellar-Sipes Regional Airport

15 mailia

Suosituimmat mukavuudet

Ilmainen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Savuttomat huoneet

Puutarha

Huoneet

Superior King Room in Magnolia Manor and Chapel

Näytä 6 kuvaa

Superior-huone, King-Vuode

1 King-Size-Vuode

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Suihku

Lisätiedot

The spacious double room features air conditioning, a seating area, as well as a private bathroom boasting a walk-in shower and a hairdryer. The unit has 1 bed.

Deluxe King Room in Magnolia Manor and Chapel

Näytä 6 kuvaa

Deluxe-Huone, King-Vuode

1 King-Size-Vuode

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Suihku

Lisätiedot

The spacious double room features air conditioning, a seating area, as well as a private bathroom boasting a walk-in shower and a hairdryer. The double room provides a wardrobe, parquet floors, heating, as well as a flat-screen TV with streaming services. The unit has 1 bed.

Standard-Huone, Queen-Vuode

1 Queen Size -sänky

Lisätiedot

The spacious double room provides air conditioning, a seating area, as well as a private bathroom featuring a walk-in shower and a hairdryer. The double room features a wardrobe, parquet floors, heating, as well as a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 1 bed.

King-Huone

1 King-Size-Vuode

Lisätiedot

The spacious double room provides air conditioning, a seating area, as well as a private bathroom featuring a walk-in shower and a hairdryer. The unit offers 1 bed.

Deluxe-Huone

Lisätiedot

The spacious double room offers air conditioning, a seating area, as well as a private bathroom boasting a walk-in shower and a hairdryer. The unit has 1 bed.

Standard-Huone

Lisätiedot

Superior-huone

Lisätiedot

Signature-Huone

Lisätiedot

Vieraiden arvostelut

9.2

19 arvostelua

Arviointien kategoriat

Puhtaus

Mukavuus

Sijainti

Tilat

Henkilökunta

Rahoille vastinetta

WiFi-laatu

Nähtävyydet Magnolia Manor and Chapel ympärillä

Lentokentät

Mc Kellar-Sipes Regional Airport

15 mailia

Magnolia Manor and Chapel mukavuudet

Ilmainen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Savuttomat huoneet

Puutarha

Majoitussäännöt - Magnolia Manor and Chapel

  • Sisäänkirjautuminen / Uloskirjautuminen

  • Lemmikit

  • Internet

  • Ikärajoitukset

  • Pysäköinti

  • Varaukset

  • Lapset ja sängyt

  • Tässä majoituspaikassa hyväksytyt kortit

Muut majoitusvaihtoehdot, joista saatat pitää

Aiemmin katsottujen perusteella
Comfort Suites Jackson I-40

Comfort Suites Jackson I-40

61 Casey Jones Lane, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,4 mailia matka nykyisestä hotellista

8.9

498 arvostelua

Alkaen

$122
Fairfield Inn & Suites by Marriott Jackson

Fairfield Inn & Suites by Marriott Jackson

1335 Vann Drive, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,3 mailia matka nykyisestä hotellista

8.4

121 arvostelua

Alkaen

$140
DoubleTree by Hilton Jackson

DoubleTree by Hilton Jackson

1770 Highway 45 Bypass, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

12 mailia matka nykyisestä hotellista

8.3

142 arvostelua

Alkaen

$127
Quality Inn Jackson Northwest

Quality Inn Jackson Northwest

535 Wiley Parker Road, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,4 mailia matka nykyisestä hotellista

7.1

163 arvostelua

Alkaen

$189
SureStay Plus Hotel by Best Western Jackson

SureStay Plus Hotel by Best Western Jackson

1936 Highway 45 Byp, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,6 mailia matka nykyisestä hotellista

6.7

431 arvostelua

Alkaen

$78
Wingate by Wyndham Jackson

Wingate by Wyndham Jackson

2370 N Highland Ave South, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,5 mailia matka nykyisestä hotellista

7.1

30 arvostelua

Alkaen

$107
Clarion Hotel Jackson Northwest

Clarion Hotel Jackson Northwest

541 Carriage House Drive, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,4 mailia matka nykyisestä hotellista

5.8

177 arvostelua

Alkaen

$71
Executive Inn and Suites - Jackson

Executive Inn and Suites - Jackson

2318 North Highland Avenue, Jackson, 38305, Tennessee, Yhdysvallat

11,7 mailia matka nykyisestä hotellista

4.1

89 arvostelua

Alkaen

$68
Hyatt Place Jackson/West Tennessee

Hyatt Place Jackson/West Tennessee

518 West Forest Avenue, Jackson, 38301, TENNESSEE, UNITED STATES

13,6 mailia matka nykyisestä hotellista

4.7

3 arvostelua

Alkaen

$1 317