/
8.1

213 yorum

Hotel Vila Kalcuni Sarande

Hotel Vila Kalcuni Sarande

Rruga Mitat Hoxha 61/2 , Saranda, 0699, Arnavutluk

Rezervasyon:

+1 (888) 385-8465

Fiyatları görmek için tarih seçin

Açık yüzme havuzu

Ücretsiz Özel Otopark

Ücretsiz wifi

Oda Servisi

Klima

Bar

Güneşlenme terası

Tur Masası

Hotel Vila Kalcuni Sarande

Hotel Vila Kalcuni'ye hoş geldiniz — Arnavutluk'un şirin Sarandë kentinde deniz kıyısındaki cennetiniz! Sadece gecelik €60'tan başlayan fiyatlarla, hareketli şehir merkezine sadece 0,5 mil uzaklıkta lüks bir konaklamanın tadını çıkarın. Rruga Mitat Hoxha 61/2 adresinde yer alan bu 4 yıldızlı mücevher, nefes kesen manzaralar ve Arnavutluk kıyı şeridini keşfederken aradığınız tüm konforu sunar.

Misafirler Hotel Vila Kalcuni'nin mükemmel olanaklarından övgüyle bahsediyor! Gününüze ücretsiz kahvaltıyla başlayın, ardından özel plaj alanında dinlenin veya parıldayan açık yüzme havuzunda serinleyin. Ücretsiz Wi-Fi, oda servisi ve ses yalıtımlı odalarla rahatlama bir tık uzağınızda. Macera arıyorsanız yerel geziler için tur masasına göz atın ya da güneşlenme terasında barın sunduğu serinletici bir içecekle rahatlayın.

Dost canlısı personeli ve huzurlu atmosferi öne çıkaran 213 coşkulu yorum ile, gezginlerin Hotel Vila Kalcuni'ye neden yeniden geldiği açık. Kendinizi rahat bir plaj şezlongunda güneşlenirken ya da özel balkonunuzdan bahçe manzarasının tadını çıkarırken hayal edin. Modern konforun doğanın cazibesiyle buluştuğu bu güzel sığınakta bir sonraki tatilinizi unutulmaz kılın!

Hotel Vila Kalcuni’nin cazibesi yalnızca hoş olanakları ve merkezi konumuyla sınırlı kalmıyor; aynı zamanda Sarandë’nin nefes kesen güzelliğine ve canlı kültürüne açılan kapınızdır. Tropikal cennetinizden sadece bir taş atımı uzaklıkta, her isteğinizi karşılamaya hazır çekici dükkanlar, iştah açıcı restoranlar ve eklektik kafeler bulacaksınız. Öğleden sonralarınızı sahil boyunca uzanan promenatta dolaşarak, serinletici bir içecek yudumlayarak veya muhteşem kıyı manzaralarının tadını çıkarırken yerel lezzetlerin tadına vararak geçirin. Bu, bu harika sahil kasabasının büyüleyici atmosferine dalmanın mükemmel yoludur.

Gün batarken, akşamın büyüsünün sizi alıp götürmesine izin verin! Otele dönüp sadece yetişkinlere yönelik açık havuzda dinlenebilirsiniz; burada romantik bir atmosfer sakin bir rahatlama ile buluşuyor. Kendinizi yıldızların altında, elinizde kokteylinizle uzanmış, kıyıya vuran dalgaların sakinleştirici seslerinin tadını çıkarırken hayal edin. Ayrıca otelin sizin için özel olarak hazırlanmış imza içeceklerini denemek için bara uğramayı unutmayın! İster sessiz bir kaçamak, ister arkadaşlarla hareketli bir akşam arıyor olun, Hotel Vila Kalcuni unutulmaz anıların yaşandığı yerdir.

Kolaylık söz konusu olduğunda, Hotel Vila Kalcuni’nin ödeme seçenekleri ihtiyaçlarınıza yanıt verir; nakit kabul edilir ve Visa, Mastercard ile Maestro gibi büyük kredi kartları da geçerlidir. Konaklamanız sorunsuz planlandığı için gerçekten önemli olana odaklanabilirsiniz: güneşin tadını çıkarmak, masmavi sularda yüzmek ve yıllarca anımsayacağınız değerli anılar yaratmak. Çantalarınızı toplayın ve Hotel Vila Kalcuni’de inanılmaz bir kaçamağa hazır olun; her köşesi sizi dinlenmeye, keşfetmeye ve Arnavut kıyılarının kartpostallık güzelliğinin tadını çıkarmaya davet ediyor!

En Yakın Havalimanları

Corfu International Airport, "Ioannis Kapodistrias"

19,1 mil

Ioannina National Airport

45,2 mil

En popüler olanaklar

Açık yüzme havuzu

Ücretsiz Özel Otopark

Ücretsiz wifi

Oda Servisi

Klima

Bar

Güneşlenme terası

Tur Masası

Otelde Otopark

Teras

Ses yalıtımlı odalar

24 Saat Açık Resepsiyon

Sigara içilmeyen odalar

Bahçe manzarası

Asansör

Bahçe

Bide

Manzara

Ücretsiz banyo ürünleri

Küvet

Balkon

Oda Sayısı

Deluxe Queen Suite in Hotel Vila Kalcuni Sarande

3 fotoğrafı göster

Delüks Süit, Queen Yatak

1 Queen Size Yatak

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

x3

Daha fazla detay

Deluxe Twin Room in Hotel Vila Kalcuni Sarande

2 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, 2 Tek Kişilik Yatak

2 Tek Kişilik Yatak

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

x4

+

x3

Daha fazla detay

Room

6 fotoğrafı göster

Delüks Süit, Deniz Manzaralı

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

Daha fazla detay

Deluxe Double Room with Sea View in Hotel Vila Kalcuni Sarande

4 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, Balkon, Deniz Manzaralı

Balkon

x4

+

x3

Daha fazla detay

Deluxe Double Room with Sea View in Hotel Vila Kalcuni Sarande

4 fotoğrafı göster

Deluxe Oda

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

x10

+

x6

Daha fazla detay

Deluxe Family Suite in Hotel Vila Kalcuni Sarande

4 fotoğrafı göster

Delüks Süit, Ailelere uygun

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

x4

Daha fazla detay

Deluxe Double Room with Sea View in Hotel Vila Kalcuni Sarande

4 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, Deniz Manzaralı

Özel Banyo

Düz ekran TV

Klima

Ücretsiz banyo ürünleri

x10

+

x6

Daha fazla detay

Deluxe Twin Room in Hotel Vila Kalcuni Sarande

2 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, 2 Tek Kişilik Yatak, Şehir Manzarası

2 Tek Kişilik Yatak

x4

+

x3

Daha fazla detay

Deluxe Twin Room in Hotel Vila Kalcuni Sarande

2 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, Çift Kişilik Yatak, 1 Tek Kişilik Yatak, Kısmi Deniz Manzaralı

1 Çift Kişilik Yatak

1 Tek Kişilik Yatak

Daha fazla detay

Deluxe Twin Room in Hotel Vila Kalcuni Sarande

2 fotoğrafı göster

Deluxe Oda, Çift Kişilik Yatak

1 Çift Kişilik Yatak

Daha fazla detay

Room

6 fotoğrafı göster

Delüks Süit

x8

+

x5

Daha fazla detay

Room

6 fotoğrafı göster

Delüks Süit, Kısmi Deniz Manzaralı

Daha fazla detay

Misafir Yorumları

8.1

213 yorum

Değerlendirme Kategorileri

Temizlik

Konfor

Konum

Tesis Özellikleri

Personel

Fiyat performansı

WiFi kalitesi

Kahvaltı

Hotel Vila Kalcuni Sarande Çevresindeki İlgi Çekici Noktalar

Gezilecek Yerler

Kassiopi

6,8 mil

Mount Pantokrator

10,8 mil

St. Spyridon Church (Agios Spyridon)

17,4 mil

Old Fortress (Palaio Frourio)

17,4 mil

Corfu Town

17,4 mil

Spianada (Esplanade)

17,4 mil

Corfu Cruise Port

17,5 mil

Aqualand Corfu Water Park

19,5 mil

Kanoni

20,2 mil

Paleokastritsa

20,3 mil

Achilleion Palace

21,8 mil

Agios Gordios

23,8 mil

Havuzlar

Konum

  • Açık Hava

Yaş kısıtlamaları

  • Sadece yetişkinler

Müsaitlik

  • Mevsimlik

Hotel Vila Kalcuni Sarande Olanakları

Açık yüzme havuzu

Ücretsiz Özel Otopark

Ücretsiz wifi

Oda Servisi

Klima

Bar

Güneşlenme terası

Tur Masası

Otelde Otopark

Teras

Ses yalıtımlı odalar

24 Saat Açık Resepsiyon

Sigara içilmeyen odalar

Bahçe manzarası

Asansör

Bahçe

Bide

Manzara

Ücretsiz banyo ürünleri

Küvet

Balkon

Konaklama Kuralları - Hotel Vila Kalcuni Sarande

  • Giriş / Çıkış

  • Evcil Hayvanlar

  • İnternet

  • Yaş kısıtlamaları

  • Sokağa Çıkma Yasağı

  • Otopark

  • Rezervasyonlar

  • Çocuklar ve yataklar

  • Bu tesiste kabul edilen kartlar