5.8

244 arvostelua

The Hera Maltepe Otel & Spa

The Hera Maltepe Otel & Spa

6 Acarlar Sokak ZÜMRÜT EVLER MAH. ACARLAR SOK. NO:6 A MALTEPE/İSTANBUL, İstanbul, 34852, Turkki

Varauspalvelu:

+1 (888) 385-8465

Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Huonepalvelu

Poreamme

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

24h-vastaanotto

The Hera Maltepe Otel & Spa

Tervetuloa kohteeseen The Hera Maltepe Otel & Spa, täydellinen pakopaikkasi Maltepen eläväisen sydämen tuntumassa! Alkaen vain [insert minimum price], voit nauttia ylellisestä vierailusta vain 0,6 mailia päässä kaupungin keskustasta. Sijaitsee osoitteessa 6 Acarlar Sokak, viehättävässä Zümrüt Evler -alueella, tämä vain aikuisille tarkoitettu keidas yhdistää rentoutumisen ja jännityksen ja takaa, että sinulla on sekä rauhaa että vilkas kaupunki vain lyhyen matkan päässä.

Aloita päiväsi oikein herkullisella aamiaisella, joka antaa energiaa kaikkiin tuleviin seikkailuihin. Pysy yhteydessä ilmaisella nopealla Wi-Fillä ja koe ilmastoitujen huoneiden mukavuus, joissa on ilmaiset hygieniatuotteet. Nauti mielenrauhasta ilmaisella pysäköinnillä paikan päällä ja 24 tuntia vuorokaudessa palvelevasta vastaanotosta, joka on käytettävissä tarpeisiisi. Älä unohda hemmotella itseäsi kylpylyammeessa tai varata virkistävää hierontaa ja kietoutua rentoutukseen!

Vieraat ylistävät kokemuksiaan hotellissa The Hera Maltepe Otel & Spa, korostaen uskomatonta palvelua ja rauhallista ilmapiiriä, jonka he kohtasivat vierailunsa aikana — 244 arvostelua eivät voi olla väärässä! Haluatpa ihailla henkeäsalpaavia näkymiä tai vain oleskella huoneessasi huonepalvelun kera, tämä hotelli on lippusi unohtumattomaan turkkilaiseen lomaan. Tule siis rentoutumaan, lataudu ja tutustu Istanbulin kauneuteen tästä piilotetusta helmestä!

Kun asettudut aloillesi kohteessa The Hera Maltepe Otel & Spa, lumoava tunnelma hurmaa sinut. Valitse useista huonevaihtoehdoista, pienestä ja kodikkaasta kaksoishuoneesta ylelliseen jacuzzi-sviittiin. Riippumatta siitä, minkä majoitusvaihtoehdon valitset, löydät huoneista aina huolella suunnitellun ja mukavuus edellä olevan ilmeen. Olipa kyseessä kahden hengen romanttinen pakopaikka Serenity-sviitissä tai tilava kolmihengen huone pienelle seurueelle, jokainen huone takaa miellyttävän majoituksen ja rauhalliset yöt. Nuku levollisesti tietäen, että kaikki huoneet ovat savuttomia, mikä varmistaa raikkaan ilmapiirin rentoutumista varten.

Kun et nauti hotellin erinomaisista palveluista, hyödynnä keskeinen sijainti ja tutustu eläväiseen Maltepen ympäristöön. Viehättävistä paikallisista toreista upeisiin puistoihin – seikkailu odottaa nurkan takana! Valitsitpa sitten maisemallisen kävelyretken tai leppoisamman pyörälenkin, Istanbuliin avautuvat nähtävyydet odottavat sinua. Eikä pidä unohtaa herkullista turkkilaista ruokaa lähiravintoloissa – valmistaudu makunystyröitä hivelevään ruokamatkaan!

Päivän vilinän jälkeen rentoudu takaisin kohteessa The Hera Maltepe Otel & Spa ja nauti jotain virkistävää heidän ensiluokkaisista tarjottavista. Rentoudu houkuttelevassa kylpyaltaassa tai varaa kaivattu hieronta, joka lievittää matkaväsyneet lihakset. Maksuvaihtoehtoja ovat Mastercard ja Visa, joten matkasuunnitelmointi on helppoa ja vaivatonta. Pakkaa siis laukkusi ja valmistaudu kokemaan unohtumaton vierailu kohteessa The Hera Maltepe Otel & Spa, jossa rentoutuminen ja seikkailu kohtaavat Istanbulin sydämessä!

Lähimmät lentokentät

Sabiha Gökçen International Airport

8,6 mailia

Istanbul Atatürk Airport

17,8 mailia

Cengiz Topel Naval Air Station

50,7 mailia

Bursa Yenişehir Airport

51,4 mailia

Suosituimmat mukavuudet

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Huonepalvelu

Poreamme

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

24h-vastaanotto

Näkymä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Huoneet

Deluxe Room in The Hera Maltepe Otel & Spa

Näytä 11 kuvaa

Deluxe-Huone

Oma Kylpyhuone

Ilmastointi

Suihku

Ilmaiset hygieniatuotteet

Lisätiedot

Triple Room in The Hera Maltepe Otel & Spa

Näytä 9 kuvaa

Huone

Oma Kylpyhuone

Ilmastointi

Suihku

Ilmaiset hygieniatuotteet

x3

Lisätiedot

Standard Double Room in The Hera Maltepe Otel & Spa

Näytä 6 kuvaa

Standard-Huone

Oma Kylpyhuone

Ilmastointi

Suihku

Ilmaiset hygieniatuotteet

Lisätiedot

Standard Double Room in The Hera Maltepe Otel & Spa

Näytä 6 kuvaa

Huone, Kylpytynnyri

Kylpytynnyri

Lisätiedot

Sviitti, Kylpytynnyri

Kylpytynnyri

Lisätiedot

Sviitti

Lisätiedot

Deluxe Sviitti

Lisätiedot

Vieraiden arvostelut

5.8

244 arvostelua

Arviointien kategoriat

Puhtaus

Mukavuus

Sijainti

Tilat

Henkilökunta

Rahoille vastinetta

WiFi-laatu

Nähtävyydet The Hera Maltepe Otel & Spa ympärillä

Nähtävyydet

Haydarpasa Railway Station (Haydarpasa Gari)

8,2 mailia

Great Palace Mosaic Museum

10,4 mailia

Arasta Bazaar

10,4 mailia

Istanbul Archaeological Museums (Istanbul Arkeoloji Muzeleri)

10,5 mailia

Gülhane Park (Gülhane Parki)

10,6 mailia

Sokollu Mehmet Pasha Mosque (Sokollu Mehmet Paşa Camii)

10,6 mailia

Column of Constantine (Çemberlitaş Sütunu)

10,8 mailia

New Mosque (Yeni Cami)

11 mailia

Beyazit Mosque (Beyazit Camii)

11,1 mailia

Rustem Pasha Mosque (Rüstem Paşa Camii)

11,2 mailia

Galatasaray High School (Galatasaray Lisesi)

11,4 mailia

Istanbul Museum of Modern Art (Istanbul Modern Sanat Müzesi)

11,5 mailia

Balat

12,5 mailia

Eyüp

13,8 mailia

Bozburun Peninsula

29,8 mailia

The Hera Maltepe Otel & Spa mukavuudet

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Vain aikuisille

Ilmainen wifi

Huonepalvelu

Poreamme

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

24h-vastaanotto

Näkymä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Majoitussäännöt - The Hera Maltepe Otel & Spa

  • Sisäänkirjautuminen / Uloskirjautuminen

  • Lemmikit

  • Internet

  • Ikärajoitukset

  • Pysäköinti

  • Varaukset

  • Lapset ja sängyt

  • Tässä majoituspaikassa hyväksytyt kortit

Muut majoitusvaihtoehdot, joista saatat pitää

Aiemmin katsottujen perusteella