/
7.9

105 arvostelua

U- Homehotel Nakhonpanom

U- Homehotel Nakhonpanom

47/8 Swangnakhon Road, ในเมือง, 48000, Thaimaa

Varauspalvelu:

+1 (888) 385-8465

Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Terassi

Savuttomat huoneet

Hissi

Näkymä

U- Homehotel Nakhonpanom

Sopi hyvin Nakhon Phanomiin, Thaimaahan sijoittuva U- Homehotel Nakhonpanom on viehättävä kolmen tähden majoitus, joka sijaitsee noin 0,6 mailia kaupungin keskustasta. Osoite on Swangnakhon Road 47/8, joten se on helppo löytää jokirantakävelyn tai torikierroksen jälkeen. Hinnat alkavat $75 yöltä, ja tämä vaihtoehto yhdistää edullisuuden ja mukavat peruspalvelut.

Sisätiloissa vieraat voivat nauttia ominaisuuksista, kuten ilmainen yksityinen pysäköinti, ilmainen wifi ja paikan päällä oleva pysäköinti, sekä ilmastointi, terassi ja savuttomat huoneet. Hissit tarjoavat helpon pääsyn ylempiin kerroksiin, ja joissakin huoneissa on näkymä tai parveke, josta voi nauttia ympäristöstä. Kokous- ja juhlatilat ovat käytettävissä erikseen veloitettavasta maksusta.

Arvostelut: 105. Kohteella on 3 tähden luokitus.

Huonevaihtoehdot vaihtelevat Deluxe Kingistä Deluxe Twiniin, ja tarjolla on useita eri ryhmille suunniteltuja vaihtoehtoja. Deluxe King -huoneeseen mahtuu enintään 4 aikuista ja 3 lasta, ja siinä on king-vuode, kun taas Superior King tarjoaa 258 neliöjalkaa tilaa ja majoittaa myös enintään 4 aikuista ja 3 lasta king-vuoteella. Matkailijoille, jotka haluavat enemmän vaihtelua, on myös Deluxe- ja Deluxe City View -huoneita sekä Superior 2 Twin- ja Superior Single -vaihtoehtoja.

Käteviä paikan päällä olevia palveluja ovat ilmainen yksityinen pysäköinti, ilmainen wifi, ilmastointi, terassi ja savuttomat huoneet. Hissit yhdistävät yläkerrat, ja kokous- tai juhlatilat ovat saatavilla erillistä maksua vastaan.

Arvostelujen kokonaismäärä on 105, ja 3 tähden luokitus heijastaa tasaista asiakastyytyväisyyttä. Hyväksytyt maksutavat ovat käteinen, Mastercard ja Visa.

Lähimmät lentokentät

Nakhon Phanom Airport

8,5 mailia

Sakon Nakhon Airport

45,7 mailia

Savannakhet Airport

58,5 mailia

Suosituimmat mukavuudet

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Terassi

Savuttomat huoneet

Hissi

Näkymä

Ylemmät kerrokset saavutettavissa hissillä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Parveke

Huoneet

Deluxe King Room in U- Homehotel Nakhonpanom

Näytä 7 kuvaa

Deluxe-Huone, King-Vuode

1 King-Size-Vuode

Oma Kylpyhuone

Mikroaaltouuni

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

x4

+

x3

Lisätiedot

Superior King Room in U- Homehotel Nakhonpanom

Näytä 6 kuvaa

Superior-huone, King-Vuode

1 King-Size-Vuode

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x4

+

x3

Lisätiedot

Deluxe Twin Room - single occupancy in U- Homehotel Nakhonpanom

Näytä 8 kuvaa

Deluxe-Huone, 2 Erillistä Vuodetta

2 Yhden Hengen Vuodetta

Oma Kylpyhuone

Mikroaaltouuni

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

x4

+

x3

Lisätiedot

Superior Twin Room in U- Homehotel Nakhonpanom

Näytä 5 kuvaa

Superior-huone, 2 Erillistä Vuodetta

2 Yhden Hengen Vuodetta

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x4

+

x3

Lisätiedot

Superior Twin Room in U- Homehotel Nakhonpanom

Näytä 5 kuvaa

Superior-huone, Parivuode Tai 2 Erillistä Vuodetta

Parivuode Tai 2 Erillistä Vuodetta

x6

+

x3

Lisätiedot

Deluxe-Huone

Lisätiedot

Superior-huone

x4

+

x3

Lisätiedot

Deluxe-Huone, Kaupunkinäkymä

x4

+

x3

Lisätiedot

Vieraiden arvostelut

7.9

105 arvostelua

Arviointien kategoriat

Puhtaus

Mukavuus

Sijainti

Tilat

Henkilökunta

Rahoille vastinetta

WiFi-laatu

Nähtävyydet U- Homehotel Nakhonpanom ympärillä

Lentokentät

Nakhon Phanom Airport

8,5 mailia

Sakon Nakhon Airport

45,7 mailia

Savannakhet Airport

58,5 mailia

U- Homehotel Nakhonpanom mukavuudet

Ilmainen yksityinen pysäköinti

Ilmainen wifi

Ilmastointi

Paikoitus paikan päällä

Terassi

Savuttomat huoneet

Hissi

Näkymä

Ylemmät kerrokset saavutettavissa hissillä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Parveke

Majoitussäännöt - U- Homehotel Nakhonpanom

  • Sisäänkirjautuminen / Uloskirjautuminen

  • Lemmikit

  • Internet

  • Ikärajoitukset

  • Ulkonaoloaika

  • Pysäköinti

  • Varaukset

  • Lapset ja sängyt

  • Tässä majoituspaikassa hyväksytyt kortit

Muut majoitusvaihtoehdot, joista saatat pitää

Aiemmin katsottujen perusteella