/
8.2

998 arvostelua

Vitalclass Lanzarote Resort

Vitalclass Lanzarote Resort

15 Avenida de las Palmeras, Costa Teguise, 35508, Espanja

Varauspalvelu:

+1 (888) 385-8465

Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat

Kylpylä- ja hyvinvointipaketit

Ilmainen pysäköinti

Lastenkerho

Ravintola

Ilmainen wifi

Kuntosali

Ilmastointi

Lasten buffet

Vitalclass Lanzarote Resort

Vitalclass Lanzarote Resort on Costa Teguise, Espanjassa sijaitseva 4 tähden keidas. Hotelli sijaitsee vain 0,5 mailia kaupungin keskustasta osoitteessa Avenida de las Palmeras 15 ja toivottaa seikkailijat tervetulleiksi Lanzaroten lämpimään tunnelmaan. Hinnat alkavat $563 per yö, ja matkailijoita kutsutaan nauttimaan rannikon mukavuuksista ilman suuria kuluja.

Erityisominaisuuksiin kuuluvat ilmainen pysäköinti ja ilmainen Wi‑Fi sekä ilmainen lastenkerho ja ilmainen kuntokeskus perheille ja aktiivisille vieraille. Saatavilla on myös spa-/wellness-paketteja, snorklausta (lisämaksusta), paikan päällä vesiurheilumahdollisuuksia (lisämaksusta) ja muita paikan päällä olevia mukavuuksia, jotka tarjoavat vaihtoehtoja erilaisiin kiinnostuksen kohteisiin. Ravintola, terassi, puutarhaan avautuva parveke ja ilmainen live-musiikki lisäävät viihtyvyyttä iltoihin. Pyörätuolikelpoiset ja savuttomat huoneet täydentävät käytännölliset mukavuudet.

1 065 arvostelun perusteella vieraat mainitsevat usein 24h-vastaanoton ja mahdollisuuden rentoutua aurinkoterassilla, nauttia parvekkeesta tai ihailla puutarhanäkymiä päivän tutkimusten jälkeen.

Vitalclass Lanzarote Resort kutsuu auringonpalvojia pulahtamaan ulkona olevaan lämmitettyyn uima-altaaseen ja viipymään aurinkoterassilla samalla, kun iltaisin soi maksuton live-musiikki. La Carabella tarjoilee kansainvälisiä makuja ympäristössä, joka täydentää terassin ja parvekkeen puutarhanäkymiä ja muuttaa illalliset pieniksi saarikokemuksiksi.

Perheet ja aktiivimatkailijat arvostavat käytännöllisiä etuja: maksuton pysäköinti, maksuton Wi‑Fi, maksuton lastenkerho ja maksuton kuntosali. Lisämahdollisuuksina on kylpylä-/hyvinvointipaketteja ja paikan päällä vesiurheilumahdollisuuksia; snorklausta ja muita aktiviteetteja tarjotaan lisämaksusta, ja vastaanotto palvelee ympäri vuorokauden.

Kaksi huoneistovaihtoehtoa majoittaa eri kokoisia ryhmiä: 1 makuuhuoneen, 581 neliöjalan (noin 54 m²) huoneisto, savuton, majoittaa enintään 3 aikuista, ja siinä on 1 vuodesohva ja 2 yhden hengen vuodetta; sekä 2 makuuhuoneen, 807 neliöjalan (noin 75 m²) huoneisto, savuton, majoittaa enintään 5 aikuista, ja siinä on 1 vuodesohva ja 4 yhden hengen vuodetta.

Lähimmät lentokentät

Lanzarote Airport

6,7 mailia

Fuerteventura Airport

43,2 mailia

Suosituimmat mukavuudet

Kylpylä- ja hyvinvointipaketit

Ilmainen pysäköinti

Lastenkerho

Ravintola

Ilmainen wifi

Kuntosali

Ilmastointi

Lasten buffet

Baari

Aurinkoterassi

Retkipalvelupiste

Terassi

24h-vastaanotto

Keittiö

Savuttomat huoneet

Live-musiikki/esiintyminen

Pyörätuolilla pääsee

Keittiövälineet

Keittokomero

Puutarhanäkymä

Leikkikenttä

Puutarha

Näkymä

Ylemmät kerrokset saavutettavissa hissillä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Parveke

Äänieristetty

Huoneet

Two-Bedroom Apartment in LANZAROTE PRIME SPORTS by Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 15 kuvaa

Huoneisto, 2 Makuuhuonetta

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x5

Lisätiedot

One-Bedroom Apartment in LANZAROTE PRIME SPORTS by Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 15 kuvaa

Huoneisto, 1 Makuuhuone

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x3

Lisätiedot

Premium Suite with Pool View in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 4 kuvaa

Superior-Sviitti, Allasnäkymä

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x250

+

x120

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Parveke

Parveke

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Puutarhanäkymä

Oma Kylpyhuone

Litteä näyttö -TV

Ilmastointi

Jääkaappi

x250

+

x120

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Parveke, Terassi, Allasnäkymä

Parveke

Terassi

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, 2 Makuuhuonetta, Parveke

Parveke

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, 2 Makuuhuonetta, Esteetön Kulku

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Parveke, Terassi, Puutarhanäkymä

Parveke

Terassi

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Allasnäkymä, Esteetön Kulku

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Parveke, Allasnäkymä

Parveke

x3

+

Lisätiedot

Suite with Garden View (2 Adults + 2 Children) in Vitalclass Lanzarote Resort

Näytä 3 kuvaa

Sviitti, Parveke, Terassi

Parveke

Terassi

x250

+

x120

Lisätiedot

Vieraiden arvostelut

8.2

998 arvostelua

Arviointien kategoriat

Puhtaus

Mukavuus

Sijainti

Tilat

Henkilökunta

Rahoille vastinetta

WiFi-laatu

Nähtävyydet Vitalclass Lanzarote Resort ympärillä

Nähtävyydet

Playa del Janubio

3,4 mailia

LagOmar

4,7 mailia

Teguise Market

5,6 mailia

Jardín de Cactus (Cactus Garden)

6,3 mailia

Famara Beach (Playa de Famara)

9 mailia

Jose Saramago House Museum (A Casa José Saramago)

9,4 mailia

César Manrique Foundation (Fundación César Manrique)

10,3 mailia

La Geria

12,8 mailia

Timanfaya National Park (Parque Nacional de Timanfaya)

15 mailia

La Graciosa

18 mailia

El Golfo

19,6 mailia

Los Hervideros

20 mailia

Papagayo Beach (Playa de Papagayo)

20 mailia

Lobos Island

27,8 mailia

Corralejo Dunes National Park (Parque Natural de Corralejo)

28,6 mailia

Ravintolat

La Carabella

Keittiöt

  • Kansainvälinen

Uima-altaat

Sijainti

  • Ulkouima

Ominaisuudet

  • Lämmitetty

Ikärajoitukset

  • Kaikenikäisille

Saatavuus

  • Ympärivuotinen

Vitalclass Lanzarote Resort mukavuudet

Kylpylä- ja hyvinvointipaketit

Ilmainen pysäköinti

Lastenkerho

Ravintola

Ilmainen wifi

Kuntosali

Ilmastointi

Lasten buffet

Baari

Aurinkoterassi

Retkipalvelupiste

Terassi

24h-vastaanotto

Keittiö

Savuttomat huoneet

Live-musiikki/esiintyminen

Pyörätuolilla pääsee

Keittiövälineet

Keittokomero

Puutarhanäkymä

Leikkikenttä

Puutarha

Näkymä

Ylemmät kerrokset saavutettavissa hissillä

Ilmaiset hygieniatuotteet

Parveke

Äänieristetty

Majoitussäännöt - Vitalclass Lanzarote Resort

  • Sisäänkirjautuminen / Uloskirjautuminen

  • Lemmikit

  • Internet

  • Ikärajoitukset

  • Ulkonaoloaika

  • Pysäköinti

  • Varaukset

  • Lapset ja sängyt

  • Tässä majoituspaikassa hyväksytyt kortit

Muut majoitusvaihtoehdot, joista saatat pitää

Aiemmin katsottujen perusteella
Finca de La Geria

Finca de La Geria

Camino Diama, 23, Yaiza, 35570, TIMANFAYA NATIONAL PARK, SPAIN

12,3 mailia matka nykyisestä hotellista

9.6

197 arvostelua

Alkaen

$300
Ático El Reducto views

Ático El Reducto views

Calle Manolo Millares 121A Ático D Edif Siglo XXI, Arrecife, 35500, LANZAROTE, SPAIN

4,1 mailia matka nykyisestä hotellista

9.5

60 arvostelua

Alkaen

$300
Apartamento Belva

Apartamento Belva

Calle Frankfurt, Puerto del Carmen, 35510, TIMANFAYA NATIONAL PARK, SPAIN

9,8 mailia matka nykyisestä hotellista

9.5

73 arvostelua

Alkaen

$300
Apartamentos La Tegala

Apartamentos La Tegala

27 Calle César Manrique, Puerto Del Carmen, 35510, Espanja

10,3 mailia matka nykyisestä hotellista

9.2

349 arvostelua

Alkaen

$300
Las Caracolas deluxe Apartment 5

Las Caracolas deluxe Apartment 5

Princesa teguise 18 5, Puerto del Carmen, 35510, TIMANFAYA NATIONAL PARK, SPAIN

10,6 mailia matka nykyisestä hotellista

9.3

68 arvostelua

Alkaen

$300
Golf y Mar B Suites

Golf y Mar B Suites

Calle las Piteras, 6, Costa Teguise, 35508, LANZAROTE, SPAIN

0,3 mailia matka nykyisestä hotellista

8.7

55 arvostelua

Alkaen

$300
Apartamentos San Marcial

Apartamentos San Marcial

Alpahor, 4, Puerto Del Carmen, 35510, LANZAROTE, Espanja

7,9 mailia matka nykyisestä hotellista

7

93 arvostelua

Alkaen

$300
Apartamento Barranco Seco

Apartamento Barranco Seco

Calle Pedro Barba B3, Puerto del Carmen, 35510, TIMANFAYA NATIONAL PARK, SPAIN

10,1 mailia matka nykyisestä hotellista

8.2

62 arvostelua

Alkaen

$300
Villa Acoran

Villa Acoran

CALLE CALDERA TABURIENTE 3 PUERTA 5 ISLA DEL LOBO, Costa Teguise, 35508, LANZAROTE, SPAIN

1,3 mailia matka nykyisestä hotellista

0

0 arvostelua

Alkaen

$300